• Nagroda

• W październiku 2012 r. w w naszej szkole odbyło się spotkanie z rodziną kpt. Ludwika Mołaty. Z Kanady przyjechała do nas m.in. jego córka - p. Barbara Boles-Davis, która przekazała nam wiele informacji na temat dzieciństwa brata. W uroczystości wzięła udział cała szkoła i władze miasta.

Okazją do ponownego spotkania było 100-lecie szkoły, które świętowaliśmy w 2013 r. Podczas uroczystości została odsłonięta tablica pamiątkowa poświęcona kpt. Ludwikowi Mołacie. W tym okresie również p. Barbara Boles-Davis podjęła decyzję o ufundowaniu stypendium dla wyróżniających się, uzdolnionych i osiągających sukcesy uczniów naszej szkoły.

Tytuł Absolwenta Roku i nagrodę im. kpt. Ludwika Mołaty przyznano po raz pierwszy w 2014 r. Martynie Likus. Absolwentami Roku 2015 zostali Katarzyna Rostecka i Antoni Wątroba. W roku 2016 nagrodę otrzymała Karolina Myrdko. W roku 2017 nagrodę wręczono Aleksandrze Piwowarczyk i Zuzannie Dei. Ze względu na brak absolwentów spowodowany reformą oświaty zmieniono nazwę nagrody i uczennice te otrzymały tytuł Prymusa Roku. Prymusem Roku 2018 została Maria Wątroba. Tytuł Prymusa Szkoły w 2019 przyznano Karolinie Piaszczyk, a w 2020 roku Michałowi Wojdyle. Prumusem Roku 2021 została Milena Gut. W 2022 r. Nagrodę im. Kpt. Ludwika Mołaty oraz tytuł Absolwenta Roku otrzymała Stefania Sokołowska, a w roku 2023 - Julia Gębala.